Електричний патерностер або як зберігати рулонні матеріали

Зберігання рулонних матеріалів, таких як лінолеум або ковролін,  завдання досить складне. Труднощі зумовлені розміром і вагою рулонів, які унеможливлюють роботу з ними однієї людини. Крім того, навіть один рулон займає досить багато місця, що змушує шукати способи оптимізації використання складського простору при зберіганні та експозиції рулонних матеріалів. Чудовим вирішенням цієї проблеми є електричний патерностер для […]

Зберігання рулонних матеріалів, таких як лінолеум або ковролін,  завдання досить складне. Труднощі зумовлені розміром і вагою рулонів, які унеможливлюють роботу з ними однієї людини. Крім того, навіть один рулон займає досить багато місця, що змушує шукати способи оптимізації використання складського простору при зберіганні та експозиції рулонних матеріалів.

Чудовим вирішенням цієї проблеми є електричний патерностер для рулонів.

Патерностер – автоматизований демонстраційний стелаж для рулонів ковроліну, лінолеуму, штучної шкіри, плівки ПВХ для натяжних стель тощо. Вертикальна карусельна система дає змогу швидко переміщати рулони під час вибору необхідного матеріалу, розміщувати велику кількість продукції на малих площах і класифікувати зразки.

Використовуючи дане обладнання на складі або в торговому залі будівельного супермаркету, можна придбати одночасно кілька переваг:

Основною характеристикою патерностерів, виробництва “Іпріс-Профіль”, є стабільно висока якість конструкції і неперевершена надійність.

Кількість осей зберігання залежить від висоти патерностера і діаметра рулонів і може досягати 26 шт. для рулонів лінолеуму або 14 шт. для ковроліну.

Прокрутити вгору