Іпріс-Профіль™ – Ваш розробник і виробник складських, торгових і логістичних рішень з 2003 року.

Вже понад 20 років компанія “Іпріс-Профіль™” виробляє продукцію для зберігання, продажу та транспортування найбільшим у країні виробникам, дистриб’юторам і роздрібним мережам. Щорічно підприємство нарощує обсяги випуску продукції, а щомісячне перероблення металу в продукцію становить понад 2 тисячі тонн металу щомісяця.

20+ років на ринку

120+ постійних партнерів

10000+ проєктів

З року в рік ми спостерігаємо зміни в галузі та задаємо нові тренди й підходи в удосконаленні стелажних систем і рішень для комплектації замовлень. Ми зберігаємо нашу прихильність наданню найбільшого вибору продукції для задоволення потреб наших клієнтів і продовжуємо розробку та виготовлення нестандартних рішень, що ідеально відповідатимуть конфігурації складів і логістичній моделі конкретної компанії.

Сьогоднішня складська логістика вимагає ефективного зберігання та швидкого переміщення товарів. Ми, в Іпріс-Профіль, розуміємо, наскільки важливо оптимізувати роботу складу, забезпечити цілісність і збереження товарів і збільшувати швидкість обробки замовлень клієнтів інтернет-магазинів для їхньої своєчасної доставки.

Для реалізації комплексного підходу в обладнання складів наших клієнтів і задоволення попиту на ринку наш продуктовий пакет включає в себе:

2003 г.
Заснування компанії
“Іпріс-Профіль”. Проектування та виготовлення прокатних станів.
Виробнича площа 3000 м2
2006 г.
Початок прокату профілів
2007 г.
Початок виробництва палетних стелажів
2010 г.
Початок виробництва патерностерів.
Виробнича площа 10000 м2
2012 г.
Запуск виробництва сітчастих контейнерів.
Виробнича площа 22000 м2
2017 г.
Перший самонесучий склад.

Постійне партнерство протягом усього періоду нашої роботи і повторні замовлення – найкращий доказ високої якості, надійності та ергономічності нашої продукції.

Процес виробництва і технічні характеристики виробів відповідають стандартам ДСТУ. Уся продукція компанії сертифікована згідно з міжнародними стандартами якості. Також підприємство має патенти на власні розробки. Наразі продукція компанії представлена на підприємствах різних галузей економіки понад 20 країн СНД, Європи та Азії.

Прокрутити вгору