telezhka

СКЛАДСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ТРУБИ

Складське обладнання, яке виробляє на своєму заводі в Харкові компанія “Іпріс-Профіль” це:

Таке обладнання необхідне для оснащення як виробничих підприємств, оптових баз, логістичних і розподільчих центрів, магазинів з товарами для будівельно-оздоблювальних робіт, магазинів з освітлювальними приладами, так і великих мережевих магазинів.

Ми з 2003 року займаємося виробництвом складського обладнання та труб і є експертами у створенні готових рішень і оснащенні складів. Тому, якщо перед вами стоїть завдання купити обладнання на склад, то ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями в Харкові.

Склад – це “живий організм”, і щоб він функціонував ефективно і беззбитково, слід на початковому етапі спланувати, які внутрішньоскладські операції і процеси, в якій послідовності відбуватимуться; як будуть побудовані логістичні ланцюжки, і виходячи з цього вибрати необхідне складське обладнання.

Види зберігання товарів на складі

Залежно від характеристик вантажу (форма, вага, габарити, умови зберігання, пакування) існує 4 основні типи зберігання товару, кожен з яких має забезпечувати збереження і цілісність тари, паковання; доступність відбору і сортування, зручність контролю за залишками, ефективне використання складського приміщення. До них належать:

Кожен тип передбачає власний перелік використовуваного складського обладнання.

Види обладнання для складу включають:

 1. Стелажі: це основні системи зберігання на складі. Вони можуть бути палетними, поличковими і спеціалізованими для зберігання певних типів товарів.
 1. Вантажно-розвантажувальне обладнання: включає в себе навантажувачі, штабелери, рокли, складські візки та інші пристрої, призначені для переміщення вантажів на складі.
 1. Конвеєри і роликові системи: використовуються для автоматизації переміщення товарів по складському приміщенню і полегшення комплектації замовлень.
 1. Маркувальне та ідентифікаційне обладнання: включає в себе етикетувальні принтери, сканери штрих-кодів, радіочастотні ідентифікаційні системи (RFID) та інші пристрої для обліку та ідентифікації товарів.
 1. Пакувальне обладнання: використовується для пакування товарів у плівку, коробки або контейнери для захисту та полегшення транспортування.
 1. Мезоніни та платформи: створюють додатковий простір для зберігання та обробки товарів на поверхах.
 1. Контейнери та ємності: використовуються для зберігання і транспортування товарів різних розмірів і типів, включно з палетами, контейнерами на піддонах, ящиками і бочками.

Для розміщення вантажів і готових товарів у складському приміщенні ми можемо запропонувати універсальні стелажі та стелажі для спеціалізованого зберігання.

До універсальних належать палетні стелажі, на яких зберігають: вантажі на піддонах, бочки, сітчасті контейнери з товарами в м’якому пакуванні або без пакування.

Спеціалізовані стелажі вибирають для зберігання шин, довгомірних і негабаритних вантажів, котушок кабелю, шлангів, рулонів тканини, плівки, лінолеуму, однотипних товарів у кліматичних складах тощо.

Для штабельного зберігання ми можемо запропонувати фрейми або сітчасті контейнери з допустимою кількістю ярусів – 4 шт.

З розвитком e-Commerce у бізнесу з’явилася необхідність у новому складському обладнанні для прискорення процесів комплектації замовлень і доставки кінцевому споживачеві. Таке обладнання є як у стандартному виконанні, так і розробляється нашим конструкторським відділом під завдання клієнта.

Одна з недавніх таких наших розробок – це візок для викладки товару.

Оператор складу заповнює візок товаром, який необхідно викласти на полиці магазину, переміщує візок у торговельне приміщення і робить викладку, дістаючи до верхніх полиць за допомогою використання сходів, передбачених у конструкції візка.

Таке обладнання зручне у використанні, сприяє своєчасному поповненню запасів товару на полицях, а в моменти підвищеного попиту на певні групи товарів, може служити вітриною.

Організація складу готової продукції може варіюватися залежно від його розміру, типу товарів і вимог компанії. Вартість організації складу також залежатиме від різних чинників, включно з орендою або купівлею складського приміщення, закупівлею обладнання, оплатою праці персоналу, системи обліку та безпеки та інших факторів.

Орієнтовні витрати на організацію складу готової продукції можуть варіюватися в широкому діапазоні і залежать від масштабу проекту. Це може бути від кількох тисяч доларів для невеликого складу з мінімальним обладнанням до мільйонів доларів для великого логістичного центру з автоматизованими системами. Крім того, на вартість оренди впливає в якому місті України ви організовуєте свій склад (Харків, Київ, Запоріжжя, Дніпро, Херсон, Ужгород, Суми тощо).

Складське обладнання – це широкий спектр інструментів і пристроїв, призначених для ефективної організації зберігання, переміщення та обліку товарів і готової продукції на складі. Воно відіграє ключову роль у забезпеченні оптимальних умов зберігання та логістичних операцій на складі.

Практичні поради щодо організації зберігання на складі:

Щоб обрати відповідне обладнання та оптимальну конфігурацію складу, необхідно визначити: тип товарів, обсяги, вимоги до зберігання та обробки.

Планування простору. Оптимізуйте використання доступного простору на складі, розробивши ефективне компонування стелажів, маршрутів руху та зон для різних операцій.

Розробка системи ідентифікації та обліку, використання штрих-кодів для відстеження та управління запасами, а також скорочення часу на пошук і збір товарів.

Навчання співробітників правилам безпеки під час використання обладнання.

Аналіз і оптимізація процесів, відстеження показників ефективності складу, аналіз даних і впровадження поліпшень для досягнення максимальної продуктивності.

Необхідне обладнання для організації зберігання на складі товарів і готової продукції залежатиме від вимог і особливостей вашого бізнесу. Однак, загалом, основними елементами обладнання можуть бути стелажі, навантажувально-розвантажувальне обладнання, конвеєри, системи ідентифікації, пакувальне обладнання та контейнери для зберігання і транспортування товарів.

Вартість організації складу в Україні залежатиме від багатьох чинників, як-от розмір складу, вибране обладнання, орендні або купівельні витрати на приміщення, витрати на встановлення та налаштування систем обліку та безпеки, оплату праці персоналу та інші витрати. Тому точний розрахунок вартості може бути виконаний тільки після проведення детального аналізу і складання бізнес-плану.

Насамкінець зазначимо, що організація складу потребує комплексного підходу та аналізу. Оптимальна конфігурація складу, правильний вибір обладнання, ефективні процеси зберігання та обліку товарів – все це важливі чинники, які допоможуть створити ефективну і беззбиткову систему зберігання на складі.

Компанія “Іпріс-Профіль” у Харкові має багатий досвід і експертизу в галузі виробництва складського обладнання та труб, і ми готові допомогти вам вибрати і поставити відповідне обладнання для вашого складу або розробити індивідуальні продукти, необхідні для вашого проєкту. Наші фахівці завжди раді будуть проконсультувати вас і запропонувати оптимальні рішення, з огляду на ваші вимоги і бюджет.

Потрібна допомога з підбором складського обладнання?
Проконсультуйтеся з фахівцем!

  Історія нашого виробництва
  features-icon
  Безперервний цикл виробництва
  features-icon
  Індивідуальний підхід
  features-icon
  Інноваційні технології
  features-icon
  Понад 20 років на ринку
  features-icon
  Багатоступенева система контролю якості
  features-icon
  Виробництво в стислі терміни

  Іпріс-Профіль – найбільший розробник і виробник стелажів для складу, магазинів Cash & Carry та DIY, електропатерностерів, логістичних транспортувальних контейнерів і візків для комплектації замовлень в Україні та Східній Європі.

  Наші виробничі потужності розташовуються в м. Харків на площі понад 35 000 м².
  Ми самі розробляємо і виробляємо оснащення, яке необхідне для виробництва продукції за індивідуальними технічними завданнями. Саме тому клієнти, обираючи нас, знають, що будь-які їхні ідеї ми здатні втілити в металі, і повертаються до нас знову за зручними, економічними складськими та логістичними рішеннями.
  Ще одна вагома перевага полягає в тому, що “Іпріс-Профіль” – один із двох харківських виробників тонкостінних профільних труб.
  Електрозварні труби ми реалізуємо оптовим покупцям і використовуємо у власній продукції під час виробництва сітчастих і рол-контейнерів, торговельного устаткування, елементів сходів і огороджень мезонінів і платформ на колонах, у патерностерах, зв’язках і розкісних системах усіх видів стелажів, які ми виготовляємо в Харкові, а це:

   • складські стелажі;
   • палетні стелажі;
   • фронтальні стелажі;
   • гравітаційні стелажі;
   • push back;
   • drive-in;
   • консольні стелажі;
   • стелажні мезоніни;
   • мезоніни на колонах;
   • складські поличні стелажі;
   • архівні стелажі;
   • стелажі Cash & Carry та DIY;
   • швидкомонтовані склади.

  Основною конкурентною перевагою, що сприяє досягненню стратегічних цілей компанії, є багатоступенева система контролю якості продукції, заснована на інноваційних технологіях. Це дає нам змогу будувати довгострокові та продуктивні відносини з клієнтами.

  Довгострокова стратегія розвитку компанії спрямована на досягнення лідируючих позицій в Україні, країнах СНД, Західній Європі та Близькому Сході. Вона включає в себе постійне підвищення нашої компетентності, акцент на зміцненні корпоративної культури, впровадження клієнто-орієнтованих програм і збільшення соціальної відповідальності бізнесу.

  Ми сподіваємося, що наші цілі та принципи будуть близькими і вашій компанії, і будемо раді бачити вас серед партнерів, підрядників або клієнтів компанії Іпріс-Профіль.

  Замовити дзвінок
  Дізнатися більше
  Нам довіряють
  дкс
  практикер
  олди
  рукавичка
  лубны
  фитолек
  спортмастер
  максформер
  мегамаркет
  биокон
  крафт
  брусничка
  данон
  проктер энд гембл
  dhl
  новая почта
  бергофф
  юск
  фоззи
  нестле
  новус
  новая линия
  Наши отзывы
  Записей не найдено.
  Наші кейси
  Замовити дзвінок
  Дізнатися більше
  Якість підтверджена сертифікатами
  Прокрутити вгору