ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОГО ОБЛАДНАННЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ПРАКТИЧНІЙ МАSTER-ЗУСТРІЧІ “LOGISTICMASTER-2015”

5 березня 2015 року в м. Києві відбулася Всеукраїнська практична Master-зустріч Топ-менеджерів з логістики “Logistic Master-2015: практичні інструменти”.

5 березня 2015 року в м. Києві відбулася Всеукраїнська практична Master-зустріч Топ-менеджерів з логістики “Logistic Master-2015: практичні інструменти оптимізації логістики в нових умовах ринку, налагодження складських процесів і міжнародних поставок”.

Наша компанія вкотре була партнером зі стелажних систем заходів, що проводяться B2B Медіа-групою “TradeMasterGroup”.

У рамках цього заходу менеджер проектів ТОВ “Иприс-Профіль”, Світлана Гузь, виступила з практичною доповіддю “Створення універсальної оборотної тари під Замовника: ефективна синергія від конструктивної взаємодії Замовник-Постачальник”. У процесі доповіді компанія “Іпріс-Профіль” представила своє нове та унікальне рішення для складської та транспортної логістики – сітчасту огорожу для палети.

Основним призначенням цієї конструкції є захист вантажу під час транспортування і збільшення ефективності використання кузова автомобіля. Цей сітчастий контейнер дає змогу компактно й акуратно розміщувати на площі палети різні за розмірами і вагою вантажі. Крім захисту товару, що провозиться, його можна використовувати для коміркового зберігання продукції, а також як торгове обладнання.

Представлена конструкція викликала неабиякий інтерес в учасників заходу, оскільки її використання дає змогу розв’язувати чимало практичних завдань, з якими щодня стикаються логісти.

Також Ви можете ознайомитися з нашою продукцією з розділу промислові стелажі.

06.03.2015

Прокрутити вгору