“ІПРІС-ПРОФІЛЬ” – ПАРТНЕР ЗІ СТЕЛАЖНИХ СИСТЕМ “12-ГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ЛОГІСТА”

28 листопада в Києві відбулася 12-та Всеукраїнська практична конференція для ТОП-менеджерів логістики торговельних і виробничих компаній України

28 листопада в Києві відбулася 12-та Всеукраїнська практична конференція для ТОП-менеджерів логістики торгових і виробничих компаній України – “Всеукраїнський День Логіста”, в якій наша компанія “Іпріс-Профіль” взяла участь у якості Партнера з Стелажним системам.

Учасникам конференції було надано можливість ознайомитися з одним із нових товарів компанії – рол-контейнером, і отримати вичерпну інформацію про його технічні характеристики та споживчі властивості від фахівців компанії Гузь Світлани та Коробейника Юрія. Крім цього, були озвучені переваги застосування цього виду продукції як оборотної тари перед іншими способами комплектації замовлень і пакування палетованих вантажів за допомогою стретч-плівки.

У рамках конференції обговорювалися питання перевиконання планових показників за напрямками: складська і транспортна логістика, ланцюги поставок, а також оптимізація транспортних витрат ритейлу. У зв’язку з чим, економічна ефективність від застосування рол-контейнерів викликала жвавий інтерес у логістів-практиків.

30.10.2014

Прокрутити вгору