Контейнери на колесах від українського виробника

Контейнери на колесах є сітчастою пересувною тарою для надійного зберігання і зручного транспортування малогабаритних вантажів практично будь-яких видів. Сітчасті візки неодноразово слугували незамінними помічниками на складі, в розподільчих центрах і значно прискорювали та спрощували роботу з різноманітними товарами. Моделі пересувних візків спеціально призначені для перевезення вантажу транспортом. Компанія “Іпріс-Профіль” розуміє, наскільки важливою є зручність експлуатації […]

mesh-container

Контейнери на колесах є сітчастою пересувною тарою для надійного зберігання і зручного транспортування малогабаритних вантажів практично будь-яких видів. Сітчасті візки неодноразово слугували незамінними помічниками на складі, в розподільчих центрах і значно прискорювали та спрощували роботу з різноманітними товарами.

Моделі пересувних візків спеціально призначені для перевезення вантажу транспортом. Компанія “Іпріс-Профіль” розуміє, наскільки важливою є зручність експлуатації та зберігання дрібноштучних вантажів, як-от посуд, побутова техніка, одяг, взуття, харчові продукти та інші речі, на складах, виробництвах і в торгових центрах, тому виготовляє контейнери на колесах для наших клієнтів як стандартних розмірів, так і за технічним завданням замовника.

Технічні особливості та експлуатаційні характеристики рол-контейнерів

Контейнер на колесах (рол-контейнери) складається з 4 сітчастих стінок, встановлених на платформі з чотирма поворотними колесами. Вони виготовляються з чорного металопрокату, а для захисту від корозії їх покривають порошковою фарбою або оцинковують.

Конструкція сітчастого контейнера на колесах дає змогу переміщати вантаж вагою до 550 кг, а габаритні розміри оптимальні для повного завантаження кузова автомобіля. Дана конструкція має такі переваги:

Виробництво пересувних контейнерів від компанії “Іпріс-Профіль” знаходиться в Україні, а продукт завдяки своїм технічним характеристикам не поступається місцем західним аналогам. Потужна виробнича база нашої компанії дає змогу виготовляти сітчасті візки для різноманітних завдань, враховуючи особливі вимоги наших замовників і характеристики вантажу (залежно від цього, висота стінок і розмір платформи на колесах можуть бути розроблені спеціально для замовника, а також є можливість вибору типу покриття).

Ви можете купити сітчасті контейнери на колесах від виробника з доставкою для будь-якого підприємства в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, та інших міст України.

Прокрутити вгору