Навіщо потрібні експозитори?

Дизайнери – люди з багатою уявою і нестандартним підходом до проектування. Вони втілюють емоції від побаченого в предмети і створюють нові рішення, здатні оживити і прикрасити будь-який інтер’єр, розфарбовуючи людські будні в яскраві фарби. Ми часто не замислюємося про те, що перед створенням самої речі народжується філософія речі. Це робить її унікальною, такою, що передає […]

Дизайнери – люди з багатою уявою і нестандартним підходом до проектування. Вони втілюють емоції від побаченого в предмети і створюють нові рішення, здатні оживити і прикрасити будь-який інтер’єр, розфарбовуючи людські будні в яскраві фарби.

Ми часто не замислюємося про те, що перед створенням самої речі народжується філософія речі. Це робить її унікальною, такою, що передає емоції, що народжує бажання “поселити” у своєму домі.

Дизайнерські бренди створюють нове сприйняття кожної кімнати, яка має бути не лише функціональним приміщенням, а й мати свою душу, яка проявляється в дрібницях. У результаті, ми можемо бачити не просто душ, а чарівний фокус зі світлом і водою, доступний нам щодня, або керамічну плитку з оригінальною текстурною поверхнею, яку можна сплутати з розкішними текстильними виробами, або змішувачі з безконтактним електронним керуванням, які здійснюють революцію в кухонному просторі, поєднуючи комфорт і високі технології.

Ми хочемо, щоб ваші покупці бачили товар очима дизайнера: його оригінальну текстуру, бездоганний стиль і відмінну якість. Щоб біля експозиторів відвідувач занурився в атмосферу витонченого Провансу з його лавандовими полями або відчув відгомони фантастичних пригод біля дерев’яних панелей зі старовинними картами, переймаючись неповторним поєднанням елегантності та простоти.

Торговельне обладнання для магазинів ТМ “Іпріс-Профіль” – це велика колекція, що охоплює всі категорії продукції будівельного гіпермаркету: сантехніку, меблі для ванних кімнат, аксесуари, шпалери, ламінат, керамічну плитку, міжкімнатні двері, стенди для килимів і багато інших товарів, які допомагають облаштувати простір.

На експозиторах для керамічної плитки немов оживають геометричні та квіткові мотиви, фрески минулого підкорюють уяву сильним емоційним впливом. Експозитори для змішувачів демонструють різні конструкції (звичайні або електронні), що відрізняються дизайном, наявністю висувних виливів з гнучкими шлангами.

У магазинах самообслуговування завдання продавців-консультантів більшою мірою перекладаються на експозитори. Наскільки покупцеві буде зручно самостійно оцінити якість і переваги товару, залежить його рішення про покупку.

Незважаючи на те, що простір магазину виконує багато функцій, наше торговельне обладнання збереже свободу пересування при максимальній демонстрації товарів і гарантує комфорт покупців під час перебування в гіпермаркеті.

Прокрутити вгору