Трохи про патерностери…

Винахід першого патерностера належить до 1915 року, але тільки в 60-х роках минулого століття з’явився прототип сучасної моделі. Передумовою створення автоматизованого патерностера послугувала проблема розмотування і перемотування товарів у рулонах однією людиною. Необхідно було створити засіб, який би полегшив роботу незалежно від ширини рулону або його ваги. Сутність винаходу полягала у створенні вертикальної конструкції з […]

Винахід першого патерностера належить до 1915 року, але тільки в 60-х роках минулого століття з’явився прототип сучасної моделі. Передумовою створення автоматизованого патерностера послугувала проблема розмотування і перемотування товарів у рулонах однією людиною. Необхідно було створити засіб, який би полегшив роботу незалежно від ширини рулону або його ваги.

Сутність винаходу полягала у створенні вертикальної конструкції з реверсивним електродвигуном, який би приводив у рух пару ланцюгів для переміщення рулонів з покриттям для підлоги на необхідну висоту.

У сучасному світі назву патерностер застосовують для різних систем, але всі вони об’єднані спільною ознакою – рухом замкнутим контуром.

Прокрутити вгору