Обладнання складських і логістичних комплексів

Ефективність використання складського приміщення багато в чому залежить від його конструкції, планування, застосовуваного обладнання. Склад – це складна технологічна система, що виконує низку важливих виробничих функцій. Логістичний процес містить у собі такі етапи: Усі вони взаємопов’язані, ефективність виконання кожного з них безпосередньо впливає на швидкість роботи системи загалом. Логістика відіграє не останню роль у функціонуванні […]

Ефективність використання складського приміщення багато в чому залежить від його конструкції, планування, застосовуваного обладнання. Склад – це складна технологічна система, що виконує низку важливих виробничих функцій.

Логістичний процес містить у собі такі етапи:

Усі вони взаємопов’язані, ефективність виконання кожного з них безпосередньо впливає на швидкість роботи системи загалом.

Логістика відіграє не останню роль у функціонуванні підприємства, а якісне складське обладнання – є одним із найважливіших аспектів його роботи. Стелажні та транспортні системи сприяють безпечному транспортуванню та зберіганню вантажів.

“Іпріс-Профіль” має накопичений досвід побудови складів “під ключ” і розроблення нових технологічних рішень у сфері логістичного обладнання, що дають змогу скоротити витрати та збільшити товарооборачієваємость складу або логістичного комплексу.

тележка для одеждыmaxi roll container RKM13
pallet-cage
security-anti-theft-roll-container

Якісне обладнання має відповідати низці вимог, володіти певними характеристиками. Складські стелажі, як і інше логістичне обладнання, мають бути насамперед довговічними, інноваційними та функціональними, а оскільки вантажами на складі виступають об’єкти різної тяжкості, стелажі мають бути також стійкими до фізичних навантажень.

Існує кілька видів стелажних систем: фронтальні палетні стелажі, мезоніни, набивні, комбіновані, архівні стелажі та поличні складські стелажі. Застосування того чи іншого виду залежить як від характеру і тяжкості вантажу, так і від типу складського приміщення.

Палетні стелажі з фронтальним завантаженням найчастіше знаходять застосування на складах з високим товарообігом. Вони дають змогу в будь-який момент отримати доступ до необхідного товару. Призначені для зберігання об’єктів, поміщених на вантажні піддони (палети) або в контейнери. Такі стелажі використовуються у великих складах і терміналах, оптових і дрібнооптових магазинах із широким асортиментом.

Мезоніни являють собою багатоярусну конструкцію, яка дає змогу економити складське приміщення завдяки побудові складу вгору. Таке обладнання найефективніше служить на складах з високими стелями. При цьому великогабаритні вантажі розміщують на нижніх, а дрібний і штучний товар – на верхніх рівнях, тим самим збільшуючи корисну площу складу на 100%.

Набивні стелажі (або drive-in) застосовуються при зберіганні палетованих вантажів. Їхньою відмінною рисою є те, що складська техніка працює безпосередньо всередині стелажної системи. Вони конструктивно складніші, ніж горизонтальні, і являють собою конструкцію з рам і ложементів (направляючих), що утворюють коридори для переміщення машин.

Комбіновані стелажі призначені для використання в приміщеннях, що виконують одночасно функцію складу і торгової площі, найчастіше – будівельних супермаркетів, продуктових магазинів, торгових центрів тощо. Вони дають змогу власникам таких торгових точок економити на будівництві додаткових складських баз.

Архівні поличкові стелажі широко застосовуються для зберігання легких вантажів, наприклад, документів у фінансових установах, конструкторських бюро, видавництвах і в побуті.

Складські поличкові стелажі можуть використовуватися для зберігання як легких, так і важких вантажів на висоті не більше 7-ми метрів і максимальному навантаженні до 4000 кг. Купити поличкові складські стелажі за ціною виробника можна в компанії “Іпріс-Профіль”, що є лідером підприємства з розробки та виготовлення стелажних систем в Україні.

Прокрутити вгору