Переваги використання стелажних систем: запитання-відповіді

Яким чином складське обладнання (стелажні системи) впливають на ефективність розміщення товарів на складі, на економію часу, складських площ та інших ресурсів? Стелажні системи Іпріс-Профіль розраховують, проєктують, виготовляють з урахуванням низки вимог, що висуваються до вантажопідйомності, ергономічності, надійності та безпеки. Досвід співробітників, заснований на десятках успішних проєктів по всій Україні, дає змогу пропонувати Клієнтам нестандартні рішення, […]

Яким чином складське обладнання (стелажні системи) впливають на ефективність розміщення товарів на складі, на економію часу, складських площ та інших ресурсів?

Стелажні системи Іпріс-Профіль розраховують, проєктують, виготовляють з урахуванням низки вимог, що висуваються до вантажопідйомності, ергономічності, надійності та безпеки.

Досвід співробітників, заснований на десятках успішних проєктів по всій Україні, дає змогу пропонувати Клієнтам нестандартні рішення, що значно економлять час на вантажно-розвантажувальні роботи, дають змогу ефективно розподіляти вантажі та вести облік. При цьому “Іпріс-Профіль” може запропонувати своїм Клієнтам стелажі, що досягають 14 м у висоту, що значно економить складські площі.

Критерії вибору стелажного обладнання: на підставі яких критеріїв варто обирати обладнання для складу, на якому буде розміщено товар (з погляду теми статті – оптимізація розміщення)?

Основними критеріями у виборі є:

Якими є новітні тренди в стелажному обладнанні? Нестандартні та економічні рішення.

Багато в чому цей момент визначено можливостями обраного постачальника обладнання (виробник може знаходити нові рішення для специфічної групи товарів, виходячи з побажань компанії-замовника).

Для прикладу, Іпріс-Профіль почав виробляти патерностери для лінолеуму, ковроліну, штучної трави та інших рулонних матеріалів. Кількість рулонів, яку вміщує один патерностер, сягає 26 рулонів.

Бутенко Олександр
керівник напряму Складських систем
ТОВ “Іпріс-Профіль”.

Прокрутити вгору