Підбір стелажів на склад

Призначення складу – приймання, розміщення, зберігання товару і підготовка його до відпуску споживачеві. Щоб склад був рентабельним, стелажне обладнання має відповідати інтенсивності роботи: Мезоніни дають змогу розділити простір на поверхи і на кожному рівні організувати різні типи зберігання і розміщення. Наприклад, нижній ярус укомплектувати палетними стелажами, а верхній – поличними або розмістити на верхньому ярусі […]

ipris

Призначення складу – приймання, розміщення, зберігання товару і підготовка його до відпуску споживачеві.

Щоб склад був рентабельним, стелажне обладнання має відповідати інтенсивності роботи:

  • Швидкозбірні склади передбачають зберігання в межах одного – кількох тижнів. У цьому випадку можна рекомендувати клієнту фронтальні стелажі або мезоніни. Фронтальні стелажі забезпечують доступ до кожної одиниці вантажу без переміщення інших піддонів, контроль складських запасів, високу вантажопідйомність, можливість комбінувати палетне і поличне зберігання;

Мезоніни дають змогу розділити простір на поверхи і на кожному рівні організувати різні типи зберігання і розміщення. Наприклад, нижній ярус укомплектувати палетними стелажами, а верхній – поличними або розмістити на верхньому ярусі офісні приміщення.

При цьому розробка проєкту завжди проводиться індивідуально, з урахуванням розмірів приміщення, висоти стель, відстані між колонами, характеристик вантажу (маса, розміри, форма), наявність вантажної техніки тощо.

Наявність вантажної техніки та її технічні характеристики впливають на висоту стелажів і ширину міжстелажних проходів.

На сьогодні не існує певної відстані між універсальними стелажами. Міжстелажні проїзди рахують за формулою: ширина 2 навантажувачів + дзеркала + “винос” палет із вантажем за межі стелажа.

Крім цього враховуються проходи, необхідні для дотримання техніки пожежної безпеки. Виходячи з цих даних, близько 65% всієї площі займають технічні та міжстелажні проходи. І навіть застосування вузькопрохідної технології не дає істотного зменшення (близько 62%).

Як бачите, підбір стелажів варто довірити фахівцям. Технологи “Іпріс-Профіль” безкоштовно зроблять виміри приміщення і підготують проєкт складу за вашим ТЗ.

Ви можете залишити заявку на сайті або зв’язатися з нами:

+38 (057) 763-66-01

pallet.racks@ipris-profil.com

Прокрутити вгору