Професійний підхід у виготовленні стелажів від “Іпріс-Профіль”

Для непрофесіонала у сфері ритейлу дуже складно уявити, наскільки різноплановим може бути зберігання товарів на складі. Але ті, хто веде бізнес у цій сфері, знають, що велика кількість і різноплановість вантажів вимагає раціонального розташування, а коли все знаходиться то в коробках, то на палетах, то в мішках, швидко знайти й скласти товари досить складно. Для […]

Для непрофесіонала у сфері ритейлу дуже складно уявити, наскільки різноплановим може бути зберігання товарів на складі. Але ті, хто веде бізнес у цій сфері, знають, що велика кількість і різноплановість вантажів вимагає раціонального розташування, а коли все знаходиться то в коробках, то на палетах, то в мішках, швидко знайти й скласти товари досить складно.

Для будь-якого підприємства склад є невід’ємною частиною, адже запаси сировини і матеріалів для виробництва, а також готову продукцію потрібно десь розміщувати. Тому конструктори компанії “Іпріс-Профіль” не припиняють працювати над новими типами обладнання для зберігання на складах і вдосконаленням старих. При розробці нових моделей стелажів враховується призначення вантажу, оптимальний метод і раціональність розміщення товарів для швидкого їхнього знаходження, а також захист товарів від пошкоджень.

На перший погляд може здатися, що зберігання товарів не відіграє жодної ролі для подальшої їх реалізації. Однак, коли власник бізнесу задумається про розміщення та зберігання товарів у себе на складі, то виникне два шляхи вирішення: або недбало розмістити товар і, як результат, втратити значну суму грошей через їхню пошкодженість, або все ретельно продумати й отримати максимальний прибуток, водночас гарантуючи відмінну якість товарів для своїх клієнтів. Усі власники розуміють, наскільки важливим є саме другий підхід у роботі з товаром, і тоді їм доводиться заглиблюватися у специфіку конструкції типів стелажів, шукати спеціалізовану літературу, розумітися на марках сталі та межах її плинності, або ж вони можуть звернутися до професіоналів-виробників, які комплексно розв’яжуть подібні проблеми зберігання вантажів.

Під час роботи з професіоналами-виробниками важливою є співпраця з ними для визначення періодичності та обсягів надходження/відвантаження товарів, оптимальних способів комплектації, умови їхніх відвантажень, тощо. Для того, щоб підібрати оптимальний тип стелажів і заощадити ваші гроші, конструктори цікавитимуться такими питаннями, як тип вантажу, його маса, габаритні розміри, наявність навантажувальної техніки, рівність підлог, наявність балок і перекриттів на складі та багато іншого.

Різні види товарів потребують різних технологій зберігання і для нашої компанії дуже важливо зробити стелаж саме під вимоги замовника. Наприклад, у складському приміщенні є ділянки короткострокового і тривалого зберігання. На перших ділянках розташовують товари з обмеженим терміном придатності, на останніх – товари тривалого або необмеженого терміну придатності. Тож коли клієнт заходить до нас на сайт, вивчає певний тип стелажа і залишає нам заявку, далі йде етап узгодження та підготовка проєкту, щоб клієнт не переплачував, але, з іншого боку, отримав потрібну для стелажа вантажопідйомність і надійність.

Якщо все-таки хочете перевірити самі й визначитися, які стелажі необхідні саме вам (фронтальний, набивний, мезонін, платформа на колонах, комбінований, консольний, складський поличний, архівний або швидкомонтований склад), тоді звертайтеся до виробника ТОВ “Іпріс-Профіль”. На додаток до всього вищесказаного, пропонуємо звернути вашу увагу на вироблене нами обладнання для складського зберігання: сітчасті контейнери, рол-контейнери, нестандартні рішення для транспортування, фрейми, трейк-палети. Ви можете придбати весь цей перелік обладнання стандартних розмірів або замовити його виготовлення за індивідуальними параметрами.

Прокрутити вгору