Сертифікат відповідності – що це?

Сертифікація – процедура, за допомогою якої уповноважений орган документально підтверджує відповідність продукції встановленим законодавством вимогам, що діють в Україні. Для продукції, включеної до “Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації”, під час перетину кордону потрібен сертифікат відповідності. Без сертифіката відповідності перетин продукцією кордону України не допускається. На продукцію виробництва ТОВ “Іпріс-Профіль” отримано сертифікати на серійне виробництво […]

Сертифікація – процедура, за допомогою якої уповноважений орган документально підтверджує відповідність продукції встановленим законодавством вимогам, що діють в Україні.

Для продукції, включеної до “Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації”, під час перетину кордону потрібен сертифікат відповідності. Без сертифіката відповідності перетин продукцією кордону України не допускається.

На продукцію виробництва ТОВ “Іпріс-Профіль” отримано сертифікати на серійне виробництво протягом 5 років.

sertifikat-na-sootvetstvie-trebovaniyam-tu-paternoster
sertifikat-sootvetstviya-sistem-skladskih-staczionarnyh-standartam
sertifikat-na-sootvetstvie-standartam-trub-stalnyh-svarnyh
sertifikatna-sootvetstvie-standartam-profilej-i-opor-metallicheskih

Сертифікація продукції за схемою із сертифікацією виробництва забезпечує впевненість у тому, що продукція, яку випускає підприємство, відповідає вимогам нормативних документів, водночас продукцію незадовільної якості вчасно виявляють, а підприємство постійно вживає заходів для поліпшення якості продукції та поліпшення задоволеності замовників.

Прокрутити вгору