Сітчастий контейнер як універсальна транспортна тара

Збереження і цілісність вантажу – одне з пріоритетних завдань усіх учасників, задіяних у процесі зберігання і транспортування різних товарів. Щодня логістам і комірникам, експедиторам і перевізникам доводиться шукати оптимальні способи для захисту від пошкодження перевезених товарів і продуктів. Дуже часто результатом цих рішень є відмова від частини об’єму або ваги вантажу, що перевозиться. А коли […]

Збереження і цілісність вантажу – одне з пріоритетних завдань усіх учасників, задіяних у процесі зберігання і транспортування різних товарів. Щодня логістам і комірникам, експедиторам і перевізникам доводиться шукати оптимальні способи для захисту від пошкодження перевезених товарів і продуктів. Дуже часто результатом цих рішень є відмова від частини об’єму або ваги вантажу, що перевозиться. А коли йдеться про перевезення легких вантажів різних форм і розмірів, то збереження їхньої цілісності при збереженні рентабельного об’єму перевезення і зовсім здається фантастикою.

Сітчастий контейнер (сітчаста огорожа для палети), розроблений компанією “Іпріс-Профіль”, дає змогу надійно захистити вантаж, що перевозиться, а також вирішити низку супутніх завдань.

Сітчаста огорожа являє собою розбірну конструкцію, яка кріпиться до дерев’яного піддону спеціальними зачепами. Завдяки відсутності болтових з’єднань, конструкція легко збирається без використання інструменту.

setchatiy-kontainer

Технічні характеристики:

Габаритні розміри (ШхГхВ): 1200х800х1800 мм
Загальне навантаження на стінки: 500 кг
Загальна вага без полиць: 38 кг
Вага однієї полиці: 7,5 кг
Клітинка бічної стінки: 50х100 мм
Клітинка задньої стінки і дверцят: 100х100 мм
Клітинка полиці: 50 мм

Завдяки універсальності конструкції, розробленої конструкторським бюро компанії “Іпріс-Профіль”, сітчаста огорожа знайшла застосування в багатьох сферах:

Композиція:

Транспортування:

Торгова точка:

Керувати запасом, що викладається, зображуючи достаток товару;
Робити викладку штучну та тримати запас у шухлядах, який недоступний покупцеві;
На викладку вішати рекламні та промо-матеріали, а також використовувати навісне обладнання.Керувати запасом, що викладається, зображуючи достаток товару;
Робити викладку штучну та тримати запас у шухлядах, який недоступний покупцеві;
На викладку вішати рекламні та промо-матеріали, а також використовувати навісне обладнання.

Сітчастий контейнер виробництва “Іпріс-Профіль” вже довів свою ефективність використання в логістиці багатьох українських компаній, тим самим заощадивши їм значні фінансові та людські ресурси.

Прокрутити вгору