Торговельне обладнання та викладка товару в магазинах

Обладнання для магазинів, що реалізують будівельні та господарські товари, повинно повною мірою давати змогу покупцеві оцінити якість представлених товарів для ухвалення рішення щодо купівлі саме у Вашому маркеті. При цьому торговельне обладнання повинно мати привабливий зовнішній вигляд і водночас акцентувати увагу на товарі, органічно вписуватися в загальну концепцію магазину, забезпечувати місткість широкого асортименту товарів, бути […]

Обладнання для магазинів, що реалізують будівельні та господарські товари, повинно повною мірою давати змогу покупцеві оцінити якість представлених товарів для ухвалення рішення щодо купівлі саме у Вашому маркеті. При цьому торговельне обладнання повинно мати привабливий зовнішній вигляд і водночас акцентувати увагу на товарі, органічно вписуватися в загальну концепцію магазину, забезпечувати місткість широкого асортименту товарів, бути безпечним для покупців і співробітників.

“Іпріс-Профіль” – лідер у наданні індивідуальних рішень для торговельних і складських приміщень пропонує своїм клієнтам виготовлення експозиторів для кожної групи товарів у кількох варіантах, наприклад:

Для багатьох товарів уже розроблено торговельне обладнання в декількох видах, тому ми пропонуємо як уже готові варіанти, так і послуги з розробки унікального обладнання, що відповідає вимогам замовника.

Ми виробляємо торгове обладнання з такими характеристиками, щоб Вам не довелося додатково орендувати склад або виділяти частину площі торгового приміщення під зберігання товарів.

Правильно підібране обладнання для магазинів:

Спеціально для будівельно-господарських гіпермаркетів ми виготовляємо візки для транспортування гіпсокартону, плінтусів, дерев’яних брусів тощо негабаритної продукції, а також ручні платформні візки з відкидною платформою.

Візки мають 2 поворотних і 2 фіксованих колеса.

Прокрутити вгору