Вибір поличних стелажів

Металеві поличні стелажі, мабуть, найпопулярніший тип конструкцій, які застосовуються для зберігання різних вантажів у складських приміщеннях. Але крім цього, поличні стелажі успішно використовуються в архівах, бібліотеках. Жодне велике підприємство не обійдеться без цієї конструкції. Як зорієнтуватися в різноманітті вибору конструкцій стелажів, при цьому забезпечити максимальну ефективність за мінімальних витрат? Залежно від навантаження, поличні стелажі поділяють […]

Металеві поличні стелажі, мабуть, найпопулярніший тип конструкцій, які застосовуються для зберігання різних вантажів у складських приміщеннях. Але крім цього, поличні стелажі успішно використовуються в архівах, бібліотеках. Жодне велике підприємство не обійдеться без цієї конструкції. Як зорієнтуватися в різноманітті вибору конструкцій стелажів, при цьому забезпечити максимальну ефективність за мінімальних витрат?

Залежно від навантаження, поличні стелажі поділяють на дві основні категорії:

Для вантажів більшої ваги використовують палетні стелажі.

Стелажі для легких вантажів часто називають “архівними” стелажами, оскільки вони знайшли широке застосування для зберігання різної документації в архівах, бухгалтеріях, реєстратурах або ж просто в офісах різних компаній. Другий тип поличкових стелажів має назву “складські” стелажі, оскільки завдяки високій вантажопідйомності вони міцно влаштувалися на різних складах у всіх галузях економіки.

Види поличних стелажів від компанії “Іпріс-Профіль”

Компанія “Иприс-Профіль” пропонує своїм клієнтам обидва типи поличних стелажів:

Архівні стелажі серії СІ-30 виробляються з холоднокатаної сталі, як правило, оцинкованої. Це дає змогу використовувати ці стелажі в будь-яких приміщеннях за будь-яких температурних режимів експлуатації. Конструкторською особливістю цієї моделі стелажа є відсутність болтових з’єднань. Полиці в цих стелажах за допомогою спеціальних зачепів кріпляться до стійок. Завдяки цьому стелажі можна оперативно збирати або розбирати без використання інструменту. Конструкція стійки дає змогу з’єднати два поличних прольоти, не використовуючи додаткові елементи, що дає змогу заощаджувати фінансові кошти на облаштування зони зберігання, а також раціонально використовувати площу приміщення.

Асортимент Ipris-Profile включає 12 типорозмірів полиць для легких стелажів, що дозволяє підібрати конструкцію, яка відповідає вашим індивідуальним потребам. Діапазон навантажень на полицю – від 90 до 150 кг на полицю. Для додання індивідуальності стелаж може бути покритий порошковою фарбою з каталогу RAL за бажанням замовника.

СІ-50 – складські стелажі, виробництва “Іпріс-Профіль”, які розраховані на навантаження до 1000 кг на рівень зберігання. Стелажі цієї серії складаються з вертикальних стійок, які утворюють раму стелажа, горизонтальних балок, які називаються траверсами, і полиць. Стійки за допомогою спеціального підп’ятника кріпляться до підлоги, щоб забезпечити конструкції жорсткість і стійкість. Полиці стелажа можуть бути металевими або з ДСП. Для того, щоб забезпечити необхідну вантажопідйомність, при цьому ефективно використати простір складу, висота стійки і довжина траверс будуть виготовлені відповідно до індивідуальних потреб замовника. Термін виробництва такої стелажної системи – до трьох тижнів.

Виробнича компанія “Иприс-Профіль” зарекомендувала себе, як надійний постачальник якісних поличних стелажів. Менеджери компанії завжди готові надати якісну консультацію щодо оснащення складських приміщень і підберуть рішення, що задовольняє потреби клієнта.

Доставка стелажів здійснюється по всій Україні. Поличкові стелажі виробництва “Іпріс-Профіль” встановлено на підприємствах різних типів у таких містах, як Харків, Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Львів та багатьох інших.

Прокрутити вгору