СЕМАТ 2015: ЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ РИТЕЙЛУ

Компанія “Іпріс-Профіль” дебютувала в 6-ій Міжнародній виставці складських технологій СеМАТ 2015, де представила технологічні рішення для управління товарними потоками.

Компанія “Іпріс-Профіль” дебютувала в 6-ій Міжнародній виставці складських технологій СеМАТ 2015, де представила технологічні рішення для управління товарними потоками з логістичних і розподільчих центрів у магазини, а також вертикальний автоматизований експозиційний стенд для рулонних матеріалів (патерностер).

Патерностери “Іпріс” задають нові стандарти ефективності роботи в складських, торгових і виробничих приміщеннях. Плавність ходу, виготовлення конструкції з індивідуальними характеристиками, брендовані елементи конструкції, захист від падіння рулонів і “ключ-доступ” до управління патерностером для запобігання несанкціонованому доступу вигідно вирізняють наш товар серед аналогів.

Тепер є можливість замовити патерностер під усі існуючі розміри рулонів.
Але найбільший інтерес викликали roll-контейнери, завдяки застосуванню яких можна значно скоротити час на перевантаження (як наслідок, скоротити витрати за “простій” автомобіля), виключити пересортицю під час комплектації замовлень та прискорити процес викладення товару на полиці.

14.07.2015

Прокрутити вгору