ТМ “ІПРІС-ПРОФІЛЬ” – ПАРТНЕР ФОРУМУ “VLASNA MARKA & EXPORT: 2016. I’M FOR SALE”

Компанія “Іпріс-Профіль” виступила партнером ефективних логістичних рішень у Міжнародному Форумі з private label та експорту “Vlasna Marka & Export: 2016. I’m for sale”, що пройшов 8 вересня 2016р.

У форумі взяли участь логістичні компанії, ритейлери, виробники продуктів харчування, побутової хімії, товарів повсякденної необхідності з України, Грузії, Польщі, ОАЕ, Німеччини.

Керівник відділу продажів – Світлана Гузь зазначила, що ритейлерів цікавить вирішення проблеми “порожніх полиць”. У зв’язку з цим учасники більше уваги приділяли рол кейдж: які ще розміри ми можемо виготовити, чи безпечне покриття при перевезенні продуктів харчування, яка кількість рол контейнерів поміщається в один автомобіль тощо?

У логістичних компаній, що працюють у сфері доставки посилок від фіз. осіб і компаній інші вимоги. Їхнім пріоритетом є цілісність і початковий вигляд товарів, тому що в одне місто відправляються різні за габаритами, масою, фізичними властивостями вантажі. Тому учасники, що працюють у цій сфері, виділили високий сітчастий контейнер з двома незалежними дверцятами.

Контейнер, висотою 1800 мм, виконаний у вигляді огорожі на дерев’яний піддон з можливістю переміщення вантажною технікою. Полиці витримують навантаження до 200 кг, даючи змогу розмістити тендітні та важкі вантажі на різних ярусах. Контейнери можна обладнати протикрадіжними пристроями або упакувати в стретч-плівку.

Загалом захід зібрав професіоналів, які захоплені своєю професією і розуміють необхідність вносити зміни для мінімізації однієї з найвагоміших статей витрат – доставку товарів від постачальника до споживача.

Після спілкування з такими людьми ми краще розуміємо їхні потреби і прагнемо втілити їхні побажання в наших товарах, які теж випускаємо під власною торговою маркою.

08.09.2016

Прокрутити вгору