НОВИНКА! РОЗРОБЛЕНО НОВІ МОБІЛЬНІ ПЛАТФОРМИ TIRE RACK

“Иприс-Профіль”, розширюючи асортимент складського обладнання, що випускається компанією, виводить на український ринок нові мобільні платформи (трейк-палети або tire rack).

Тут ви можете подивитися технічні параметри та замовити трек-палети.

Розроблені фахівцями підприємства робочі конструкції вирізняються високою маневреністю та значною вантажопідйомністю: вони легко витримують навантаження на нижню секцію у 2 000 кг.

Основним призначенням нових конструкцій є складування і швидке транспортування як упакованих, так і розсипних вантажів тривалого терміну зберігання. Крім того, трейк-палети (tire rack) знаходять широке застосування як стелажі для шин (автомобільних). Завдяки застосуванню цих конструкцій шини легко складуються “ялинкою” – особливим способом укладання, що дає змогу ефективно використовувати корисний об’єм палет. Кількість шин одного розміру в одній трейк-палеті при цьому залишається фіксованою, що істотно полегшує ведення обліку товару.

Трейк-палети (що застосовуються як в якості стелажів для шин, так і для зберігання інших товарів) можуть бути встановлені на складі в кілька ярусів. Це значно економить корисний простір за рахунок зменшення кількості проходів.

Мобільні платформи “Іпріс-Профіль” надзвичайно прості в збірці, зручні в переміщенні і можуть бути виготовлені в будь-яких розмірах. Поставляються конструкції в зібраному вигляді (штабелями). Одна партія нараховує до 20 штабельованих tire rack.

31.03.2014

Прокрутити вгору