“ІПРІС-ПРОФІЛЬ” ПРЕЗЕНТУЄ НОВИНКУ: МЕЗОНІНИ НА КОЛОНАХ

Компанія “Іпріс-Профіль” розширює асортимент виробленої продукції і презентує новинку – мезоніни на колонах або так звану мезонінну платформу.

Ці мезоніни дають змогу перетворити невикористаний простір над головою на корисну площу, організувавши додаткові поверхи в приміщеннях із висотою стель від 5 до 12 метрів.

mezonin-etazh

Окремо стоїть мезонін – це універсальна конструкція, що представляє собою додатковий технічний поверх, який встановлюється всередині складського приміщення. Платформні мезоніни зводяться на спеціально спроєктованих стійках і не включають в себе елементи стандартних стелажів. Основою служать опорні колони, що кріпляться до підлоги анкерними болтами. До них, своєю чергою, кріпляться металеві поперечні балки, в якості яких використовується сигма (Σ) профіль, що значно знижує вартість конструкції. Поверх балок встановлюються елементи настилу. Для доступу на “повітряні” рівні застосовуються сходи маршового типу. Крім того, сходові марші та відкриті майданчики верхніх рівнів оснащуються системами огороджень.

Залежно від потреб замовника й особливостей складу або магазину, мезоніни на колонах проєктуються фахівцями “Іпріс-Профіль” індивідуально. Кожен рівень конструкції створюється з урахуванням планованих навантажень, а також вимог до зберігання і переміщення товарів по поверхах.

07.04.2014

Прокрутити вгору