НОВИЙ РОЛ-КОНТЕЙНЕР ПРЕДСТАВЛЕНИЙ НА ВИСТАВЦІ “МАРГО МАГАЗИН 2014”

Компанія “Іпріс-Профіль” презентувала на міжнародній виставці “МаРГо Магазин 2014” новинку для ринку роздрібної торгівлі: рол-контейнери.

На заході, який проходив у Києві з 8-11 квітня, було представлено три види ролкейдж вантажопідйомністю до 300 кг: з металевою основою, з пластиковим піддоном і з основою на основі ДСП. Також конструкції різнилися за кількістю стінок (2 і 3), а також наявністю дверей. Загалом же, до відмінних рис рол-контейнерів “Іпріс-Профіль” належать: можливість укладання вантажу у висоту без фіксування плівкою, зручність комісування дрібногабаритних товарів і надійність укладання товару.

Крім цього, поверхня контейнерів може бути або оцинкована, або пофарбована порошковою фарбою.

Зважаючи на зручність застосування цих конструкцій для транспортування, сортування та зберігання різних товарів, продукція привернула увагу відвідувачів і учасників не тільки “МаРГо Магазин 2014”, а й вузькоспеціалізованих виставок “СТОекспо” і “ПРОДПАК”, що проходили паралельно. Найбільший інтерес викликала можливість збільшення вантажопідйомності рол-контейнерів до 500 кг, а також можливість виготовлення габаритів конструкцій за індивідуальним ТЗ.

25.04.2014

Прокрутити вгору