Тара для зберігання і транспортування

У кожного ритейлера з’являються свої методи роботи з товаром, незважаючи на досить типову специфіку роботи. Тому наша компанія дуже часто стикається із замовленнями на індивідуальну розробку обладнання для штабельного та коміркового зберігання, а також для транспортування штучних вантажів. Компанія “Іпріс-Профіль” уже давно зарекомендувала себе як надійний виробник складських і торговельних стелажів, і за тісної співпраці […]

roll-containers

У кожного ритейлера з’являються свої методи роботи з товаром, незважаючи на досить типову специфіку роботи. Тому наша компанія дуже часто стикається із замовленнями на індивідуальну розробку обладнання для штабельного та коміркового зберігання, а також для транспортування штучних вантажів. Компанія “Іпріс-Профіль” уже давно зарекомендувала себе як надійний виробник складських і торговельних стелажів, і за тісної співпраці з директорами з логістики, рітейлерами та промисловими підприємствами спеціально для наших клієнтів ми розробили такі види обладнання:

Сітчасті огорожі на європіддон.

Огородження з габаритами 800 х 1200 х 800 мм, з дерев’яним піддоном як основою, часто користуються найбільшим попитом. При з’єднанні піддону з сітчастими огорожами утворюється жорстка конструкція, що дає змогу штабелювати упаковану тару в 4 яруси. Такі сітчасті контейнери виготовляються з осередками 50 х 50 мм і 100 х 100 мм.

У фронтальній частині розташований відкидний борт для доступу до товару, а “уловлювачі” у верхній частині перешкоджають зісковзуванню контейнерів і забезпечують стійкість штабеля. Цей сітчастий контейнер зручний і надійний в експлуатації завдяки своїй розбірній конструкції, яка дає змогу трансформувати порожню тару в компактний вигляд для повернення і штабельного зберігання. Останнє спричиняє низку переваг:

Крім того, надійна конструкція сітчастих контейнерів забезпечує безпеку під час виконання вантажно-розвантажувальних і складських робіт.

“Іпріс-Профіль” також виготовляє сітчасті контейнери заввишки 1000 мм, 1600 мм або 1800 мм з двома дверцятами і полицями (вантажопідйомність полиці 100 кг).

Трек-палета

Наша компанія успішно впоралася з поставленим завданням одного з наших замовників, якому була необхідна складна тара для транспортування та зберігання автомобільних шин різних розмірів, яка б також могла бути складною для транспортування та зберігання автомобільних шин:

Річ у тім, що під час завантаження шин у кузов автомобіля для максимального заповнення використовується спосіб укладання “ялинкою”. Але через рухливість шин під час транспортування, все укладання крениться на поворотах і може розірвати автомобільний тент, що призводить до руйнування укладання і втрати вантажу.

Щоб впоратися з цими завданнями, наша компанія розробила трейк-палету, що складається з дна, до якого прикріплено дві бічні стінки, що відкидаються, і стягувальні елементи. Перестановка стягувальних елементів дає змогу перевозити шини як великого, так і малого діаметра. Основа в нижній частині має скоби для захоплення вилочним навантажувачем, що запобігають зісковзуванню.

Трейк-палети можливо штабелювати в робочому і порожньому стані завдяки їх конструктивному виконанню. У робочому стані допускається штабелювання в 3 яруси, масою 1000 кг на контейнер, а в складеному – в 20. Штабелювання палет вирішує задачу зменшення об’ємів, які займають порожні контейнери, під час подальшого повернення їх для повторного використання.

Габаритні розміри 2400 х 1240 х 2000 мм роблять трейк-палети оптимальними для повного завантаження кузова автомобіля. Хоча цей вид палет розробляли спеціально для ярусного зберігання і транспортування автомобільних шин різного діаметру, він також може знайти застосування як універсальний контейнер.

Рол контейнери

Roll-контейнери розроблені під потреби розподільчих центрів для оптимізації логістичних процесів і скорочення часу на комплектацію замовлень і доставку в пункт призначення.

Великі учасники ринку визнають, що наявність власного складу, навіть не будучи точкою продажу, приносять роздрібній торгівлі гарний прибуток, оскільки:

На практиці, працівникам РЦ складно сформувати графіки маршрутів поставок через широку номенклатуру найменувань продукції. Це створює проблему порожніх полиць у точках продажів і повного заповнення РЦ. Іншою проблемою є час. Час – це найдорожче, що слід заощаджувати в боротьбі за покупця та мінімізації витрат. Основні витрати роздробу – це витрати на матеріальні потоки, куди входять:

Для ритейлерів замовлення і доставка товару в РЦ відбувається наступним чином: торгова точка відправляє заявку в РЦ, там замовлення комплектується на палеті і відправляється в магазин, де палети вивантажують з автомобіля, перекладають на платформні візки або в купівельні візки і викладають на полиці. Описані процеси займають значний час на перекладання товару і на простій транспорту під час вивантаження, а також задіюють велику кількість ручної праці. Щоб вирішити ці проблеми, наша компанія розробила roll-контейнери (сітчасті контейнери на колісній основі). За допомогою roll-контейнерів товар завантажують на центральному складі і просто закочують в автомобіль, а по приїзду в торгову точку – викочують. Далі співробітники магазину доставляють їх до потрібного місця, де відбувається викладка товару безпосередньо на полиці. Така простота використання забезпечує низку переваг, а саме:

Для ще більшої зручності роботи з товаром компанією “Іпріс-Профіль” було розроблено два типи roll-контейнерів: розбірні та в’їзні.

Розбірний roll-контейнер – секційна конструкція, що складається з колісної основи 700 х 790 мм і стінок, що вставляються в неї.

Кількість стінок може бути від 2-х до 4-х. Висота розбірних roll-контейнерів варіюється від 1350 мм до 1750 мм.

Порожні roll-контейнери складаються у 2 штабелі: окремо колісні основи, окремо стінки. Максимальне навантаження на основу досягає 300 кг, а також можливий варіант виготовлення roll-контейнерів з більшою вантажопідйомністю.

Додаткові елементи для доукомплектації:

Тип покриття: оцинкована поверхня або порошкове покриття.

В’їзні рол-контейнери також складаються з колісної основи і стінок, що вставляються в неї, але відрізняються від попереднього типу тим, що мають підйомну основу і стінки, які зсуваються до центру. Завдяки такому доповненню, в’їзні рол контейнери вкочують один в один, за принципом купівельних візків, у 2 рази зменшуючи простір для зберігання порівняно з контейнерами в робочому стані.

Наразі розроблено roll кейджі габаритними розмірами 670 х 790 х 1790 мм і вантажопідйомністю 450 кг з оцинкованою поверхнею. У додаткову комплектацію до roll-контейнера можна включити двері, підйомну полицю, ідентифікаційні таблички. Також можливе виготовлення roll-контейнерів із захистом від проникнення.

Дорогі колеги, ми прагнемо до співпраці та партнерства. Впевнені, що вона буде взаємовигідною та ефективною.

Нам цікаві Ваші ідеї та пропозиції!

Прокрутити вгору